Produktový
a interiérový design

 • Designér

  MgA. Jaromír Materna

  Tvořím v oblasti produktového a interiérového designu. V něm vyhledávám osobitost, vtip, spojení estetiky s funkcí a nejlépe i více-funkčnost. Krom designu se zajímám o moderní architekturu její komunikaci s okolím. Obdivuji staré industriální stavby pro jejich génius loci. Fascinuje mě automobilový design, roboti a spojení fialové s šedou...

  Přes řadu osobních konzultací, doporučení a několika variant prezentovaných skicami nebo 3D vizualizacemi dojdeme ke vzájemné spokojenosti s výsledkem.

  Produktový design

  Vytváření nových principů, myšlenek a tvarů pro Vaše výrobky. Hledání jiných úhlů pohledu, nových možností, či vylepšování stávajících s ohledem na základní technicko-fyzikální mantinely, reálnou vyrobitelnost a ergonomické hodnoty. Design proces - inspirace, nápad, skici, 3D model, prototyp a finální prezentace k Vaším službám. Vize produktů budoucích nebo reálné výrobky pro každodenní potřebu.

  Interiérový design

  Nabízím design interiéru na míru Vaším potřebám a Vašeho prostoru s estetickým nábojem, nápadem a logikou. Od celkového řešení interiéru po doplňky. Mám rád nápaditý a v rámci možností originálně zařízený interiér okořeněný o zajímavý solitérní prvek. Navrhuji atypický a originální nábytek s ohledem na individualitu klienta. Spolupracuji s kvalitními truhlářskými, nábytkářskými firmami a dodavateli.


   ?>