Produktový
a interiérový design

Mechanika Callidus PA 450

Produktový design

  • Bezpečnostní mechaniky se umísťují ke dveřím prodejny a detekují odcizené zboží. Tento typ má elegantní řešení pro častou výměnu reklamních banerů s LED podsvícením. Bezpečnostní mechaniky se umísťují ke dveřím prodejny a detekují odcizené zboží. Tento typ má elegantní řešení pro častou výměnu reklamních banerů s LED podsvícením.
  • Design antény navazuje na tvar hliníkového profilu s odklápěcími částmi, přesněji na detail hrany profilu směrem k LED panelu. Další části mechaniky, jako kryt elektovybavení nebo základna tak navazují na tuto šikminu a její úhel dále protahují, kopírují nebo zrcadlí. Design antény navazuje na tvar hliníkového profilu s odklápěcími částmi, přesněji na detail hrany profilu směrem k LED panelu. Další části mechaniky, jako kryt elektovybavení nebo základna tak navazují na tuto šikminu a její úhel dále protahují, kopírují nebo zrcadlí.
  • Horní světlo má tvar navazující na šikminu hliníkového profilu. Boční LED světlo je umístěno přímo v hliníkovém profilu. Pokud není spuštěn alarm je neviditelné. Horní světlo má tvar navazující na šikminu hliníkového profilu. Boční LED světlo je umístěno přímo v hliníkovém profilu. Pokud není spuštěn alarm je neviditelné.
  • Detail profilu a bočního LED světla. Detail profilu a bočního LED světla.
  • Mechaniku je možné doplnit o plexisklový bumper (nárazník), který jí chrání před nárazy nákupních vozíků. Mechaniku je možné doplnit o plexisklový bumper (nárazník), který jí chrání před nárazy nákupních vozíků.
  • Vizualizace umístění mechaniky v prodejně. V budoucnu bude mechanika opatřena počítadlem zákazníků (černý obdélníkový doplněk), které se vyklápí při výměně reklamních banerů. Vizualizace umístění mechaniky v prodejně. V budoucnu bude mechanika opatřena počítadlem zákazníků (černý obdélníkový doplněk), které se vyklápí při výměně reklamních banerů.
Zpět