Produktový
a interiérový design

Dětský pokoj, byt Ostrava – Poruba

Interiérový design

  • Pokoj pro malou slečnu s nábytkem na míru a originálním květinovým svítidlem. Koberec krásně ladí k fialovým dvířkům nábytku. Pokoj se nachází v bytě v Ostravě - Porubě. Pokoj pro malou slečnu s nábytkem na míru a originálním květinovým svítidlem. Koberec krásně ladí k fialovým dvířkům nábytku. Pokoj se nachází v bytě v Ostravě - Porubě.
  • Z původního vybavení zůstal klavír ve výklenku a patrová postel. Z původního vybavení zůstal klavír ve výklenku a patrová postel.
  • Výklenek se doplnil o skříňky. Prostor nad mini se dozdil a stěnu sjednotila tapeta. Vznikla tak výrazná nika pro klavír. Výklenek se doplnil o skříňky. Prostor nad mini se dozdil a stěnu sjednotila tapeta. Vznikla tak výrazná nika pro klavír.
  • Původní patrová postel je nově opláštěna a doplněna o spodní šuplík. Skříň je na hloubku postele, je tedy uvnitř mnohem prostornější než se zdá. Původní patrová postel je nově opláštěna a doplněna o spodní šuplík. Skříň je na hloubku postele, je tedy uvnitř mnohem prostornější než se zdá.
Zpět