Produktový
a interiérový design

Dětský pokoj, RD Starý Jičín

Interiérový design

  • Klučičí pokoj v rodinném domě na okraji Starého Jičína. Dispozice pokoje je navržena tak, aby největší hmota úložného prostoru byla co nejméně nápadná. Klučičí pokoj v rodinném domě na okraji Starého Jičína. Dispozice pokoje je navržena tak, aby největší hmota úložného prostoru byla co nejméně nápadná.
  • Hluboká skříň, plytší skříňky a postel tvoří jeden propojený blok. Dvě hloubky bloku ještě zvýrazňuje zelená barva materiálu. Hluboká skříň, plytší skříňky a postel tvoří jeden propojený blok. Dvě hloubky bloku ještě zvýrazňuje zelená barva materiálu.
  • Pokoj se nachází v druhém patře a jeho výrazným prvkem jsou přiznané trámy. Místo nad trámy se opatřilo mini patrem, které nyní slouží jako bunkr, schovka nebo trucovna. Později jako další úložný prostor. Pokoj se nachází v druhém patře a jeho výrazným prvkem jsou přiznané trámy. Místo nad trámy se opatřilo mini patrem, které nyní slouží jako bunkr, schovka nebo trucovna. Později jako další úložný prostor.
  • Na mini patro se dostanete po provazovém žebříku a skrz posuvná dvířka. Dle návrhu realizovala firma Tauer Habitat. Na mini patro se dostanete po provazovém žebříku a skrz posuvná dvířka. Dle návrhu realizovala firma Tauer Habitat.
Zpět