Produktový
a interiérový design

Interiér RD, Hranice

Interiérový design

 • Rodinný dům v Hranicích na Moravě. Doplnění galerie v druhém patře o pracovně-čtecí koutek. Ten tvoří velká komoda a renovovaný ušák. Komoda je navržena na míru a má otočný stolík, který je jinak schovaný ve zdvojené půdě komody. Rodinný dům v Hranicích na Moravě. Doplnění galerie v druhém patře o pracovně-čtecí koutek. Ten tvoří velká komoda a renovovaný ušák. Komoda je navržena na míru a má otočný stolík, který je jinak schovaný ve zdvojené půdě komody.
 • Ušák je nově očalouněn do moderní látky v neutrálním šedém odstínu. Stolík je nyní schován. Ušák je nově očalouněn do moderní látky v neutrálním šedém odstínu. Stolík je nyní schován.
 • Komoda má krom skrytého stolíku i výsuvnou polici, kde bude tiskárna. Komoda má krom skrytého stolíku i výsuvnou polici, kde bude tiskárna.
 • Dětský pokoj pro dva kluky. Hlavním prvkem je blok s patrovou postelí, knihovnou, skříní a schůdky s úložným prostorem. Dětský pokoj pro dva kluky. Hlavním prvkem je blok s patrovou postelí, knihovnou, skříní a schůdky s úložným prostorem.
 • Z tohoto pohledu jde vidět skříň pod horní postelí. Druhá větší skříň využívá výšku skoro až po sešikmený strop. Na bočnici skříně je přetažená tapeta, aby skříň nepůsobila moc mohutným dojmem. Z tohoto pohledu jde vidět skříň pod horní postelí. Druhá větší skříň využívá výšku skoro až po sešikmený strop. Na bočnici skříně je přetažená tapeta, aby skříň nepůsobila moc mohutným dojmem.
 • Po celé délce pokoje v místě, kde je nejnižší strop, jsou umístěné komody se šuplíky nebo dvířky. Po celé délce pokoje v místě, kde je nejnižší strop, jsou umístěné komody se šuplíky nebo dvířky.
 • Klučičí pokoj se nachází v druhém patře rodinného domu. Klučičí pokoj se nachází v druhém patře rodinného domu.
 • Hostovský pokoj v neutrálních barvách, který se časem promění v dětský. Až dcera klientů doroste, bude doplněn dětskými dekoracemi. Hostovský pokoj v neutrálních barvách, který se časem promění v dětský. Až dcera klientů doroste, bude doplněn dětskými dekoracemi.
 • Pod postelí je ještě jedna výsuvná postel pro přespání budoucích kamarádek. Hlavní úložný prostor je řešen jako ,,had skříněk Pod postelí je ještě jedna výsuvná postel pro přespání budoucích kamarádek. Hlavní úložný prostor je řešen jako ,,had skříněk" plazící se od podlahy přes stěny zpět k podlaze.
 • Funkce hostovkého pokoje zůstane zachována i do budoucna díky rozkládací sedačce. Funkce hostovkého pokoje zůstane zachována i do budoucna díky rozkládací sedačce.
 • Pracovna je nově doplněná o úložný prostor tvořený samostatným kumbálem. Pracovna je nově doplněná o úložný prostor tvořený samostatným kumbálem.
 • V kumbálu je soustava polic a háčků k uskladnění vysavače, mopu, nářadí, lyží a dalších technických věcí, které předtím zabíraly místo ve vestavných skříních na chodbě. V kumbálu je soustava polic a háčků k uskladnění vysavače, mopu, nářadí, lyží a dalších technických věcí, které předtím zabíraly místo ve vestavných skříních na chodbě.
 • Delší stěna kumbálu je tvořena z lamina v dekou betonu. Stejný materiál je použit i ve výklenku. Zvýrazněné spáry vizuálně odlehčují plochu betonu, u kumbálu zároveň fungují jako větrání. Dle návrhu realizovala firma Tauer Habitat. Delší stěna kumbálu je tvořena z lamina v dekou betonu. Stejný materiál je použit i ve výklenku. Zvýrazněné spáry vizuálně odlehčují plochu betonu, u kumbálu zároveň fungují jako větrání. Dle návrhu realizovala firma Tauer Habitat.
Zpět