Produktový
a interiérový design

Kancelář tanečního studia BeatUP, Ostrava

Interiérový design

  • Kancelář vedoucího Ostravského tanečního studia Beat Up. Na velmi malém půdorysu vznikla pracovna, kancelář, ložnice a prostor pro setkávání trenérů. Pod patrem se nachází sedačka s konferenčním stolkem. Jsou to dvě spojená sedátka, která v případě potřeby poslouží u pracovního stolu. Kancelář vedoucího Ostravského tanečního studia Beat Up. Na velmi malém půdorysu vznikla pracovna, kancelář, ložnice a prostor pro setkávání trenérů. Pod patrem se nachází sedačka s konferenčním stolkem. Jsou to dvě spojená sedátka, která v případě potřeby poslouží u pracovního stolu.
  • Vizualizace. Prostor neměl být zahlcen. Řešení přineslo z části závěsné patro, na kterém se nachází postel. Klient má rád město New York, proto je v kanceláři použita tapeta s mrakodrapy a velkoformátová samolepka na dveřích. V podstatě i barevnost ve žluté a šedé má vztah k tomuto velkoměstu. Vizualizace. Prostor neměl být zahlcen. Řešení přineslo z části závěsné patro, na kterém se nachází postel. Klient má rád město New York, proto je v kanceláři použita tapeta s mrakodrapy a velkoformátová samolepka na dveřích. V podstatě i barevnost ve žluté a šedé má vztah k tomuto velkoměstu.
  • Netradiční pracovní stůl s navazujícími policemi připomíná křídla letadla. Netradiční pracovní stůl s navazujícími policemi připomíná křídla letadla.
  • Klient má rád město New York, proto je v kanceláři použita tapeta s mrakodrapy a velkoformátová samolepka na dveřích. V podstatě i barevnost ve žluté a šedé má vztah k tomuto velkoměstu. Klient má rád město New York, proto je v kanceláři použita tapeta s mrakodrapy a velkoformátová samolepka na dveřích. V podstatě i barevnost ve žluté a šedé má vztah k tomuto velkoměstu.
  • Vedle postele s matrací 140x200 cm je úložný prostor pro lůžkoviny. Vedle postele s matrací 140x200 cm je úložný prostor pro lůžkoviny.
Zpět