Produktový
a interiérový design

Kanceláře firmy PubliCaRes, Ostrava

Interiérový design

 

 

 

 

  • Kanceláře firmy PubliCaRes v Ostravě. Dominantním prvkem kanceláře je jednací bar. U něj probíhají nejen meetingy, ale je pro všechny, kteří chtějí na chvíli vyměnit kancelářské křeslo za barovou židli. Kanceláře firmy PubliCaRes v Ostravě. Dominantním prvkem kanceláře je jednací bar. U něj probíhají nejen meetingy, ale je pro všechny, kteří chtějí na chvíli vyměnit kancelářské křeslo za barovou židli.
  • Výrazná žlutá na některých prvcích doplňuje chladnější barevnost kanceláře a také se opakuje v zajímavé geometrické tapetě. Výrazná žlutá na některých prvcích doplňuje chladnější barevnost kanceláře a také se opakuje v zajímavé geometrické tapetě.
  • Pracovní místa jsou rozděleny paravánky, které se dají výškově upravovat, nebo zcela odstranit. Pracovní místa jsou rozděleny paravánky, které se dají výškově upravovat, nebo zcela odstranit.
  • Pro lepší přístup k tiskárně je skříň vybavená výsuvnou policí. V baru jsou umístěny elektrické zásuvky. Dle návrhu realizovala firma Tauer Habitat. Pro lepší přístup k tiskárně je skříň vybavená výsuvnou policí. V baru jsou umístěny elektrické zásuvky. Dle návrhu realizovala firma Tauer Habitat.
Zpět