Produktový
a interiérový design

Návrh kanceláře strojírenské firmy

Interiérový design

 • Komplexní návrh designu kancelářských prostor strojírenské firmy EPO Machinery ve Frenštátě pod Radhoštěm . Ve stávající hale bude vybudováno prodloužení patra a nově se vybaví přízemí a vstup. Komplexní návrh designu kancelářských prostor strojírenské firmy EPO Machinery ve Frenštátě pod Radhoštěm . Ve stávající hale bude vybudováno prodloužení patra a nově se vybaví přízemí a vstup.
 • Základní myšlenkou jsou ,,pracovní ostrovy Základní myšlenkou jsou ,,pracovní ostrovy" pro jednotlivé teamy. Mezi nimi je menší ostrov ke krátkým meetingům. Součástí patra je i kancelář vedoucích a kuchyň s jídelnou.
 • Ostrovy tvoří lem jednotlivých stolů s paravány z přírodní překližky. Stoly mají stejnou velikost, jen jsou různě natočené. Ostrovy tvoří lem jednotlivých stolů s paravány z přírodní překližky. Stoly mají stejnou velikost, jen jsou různě natočené.
 • Jednotlivé sekce se musely oddělit skleněnou příčkou. Pod šikmým stopem vede klimatizace a v menších tubusech LED osvětlení. Jednotlivé sekce se musely oddělit skleněnou příčkou. Pod šikmým stopem vede klimatizace a v menších tubusech LED osvětlení.
 • Středy ostrovů patří sloupovým stojanům na šanony a věšákům. Svou výškou vyvažují horizontální členění kanceláře. Středy ostrovů patří sloupovým stojanům na šanony a věšákům. Svou výškou vyvažují horizontální členění kanceláře.
 • V nejnižších místech, kde stěna přechází do šikminy střechy, jsou dlouhé knihovny - archívy pro šanony. V nejnižších místech, kde stěna přechází do šikminy střechy, jsou dlouhé knihovny - archívy pro šanony.
 • Stůl společný pro dva vedoucí je rozdělen na část pracovní a část jednací. Stůl je propojen s komodou pod oknem. Stůl společný pro dva vedoucí je rozdělen na část pracovní a část jednací. Stůl je propojen s komodou pod oknem.
 • Přízemní prostor zahrnuje kancelář a velkou zasedací místnost. Z horního patra přejímá barevnost a některé materiály, design je ale odlišný. Přízemní prostor zahrnuje kancelář a velkou zasedací místnost. Z horního patra přejímá barevnost a některé materiály, design je ale odlišný.
 • Pracovní blok tvoří 6 stolů (jeden je rezervní - tiskový) a úložné prostory. Za posuvnými dveřmi vestavné skříně je i kuchyňka. Pracovní blok tvoří 6 stolů (jeden je rezervní - tiskový) a úložné prostory. Za posuvnými dveřmi vestavné skříně je i kuchyňka.
 • Vytvořením skleněné příčky vznikla oddělená chodba k zasedací místnosti. Dlouhá skříň na chodbě slouží jako archív. Vytvořením skleněné příčky vznikla oddělená chodba k zasedací místnosti. Dlouhá skříň na chodbě slouží jako archív.
 • Hlavním prvkem zasedací místnosti je dlouhý jednací stůl a oblá příčka s dřevěnou dýhou. Hlavním prvkem zasedací místnosti je dlouhý jednací stůl a oblá příčka s dřevěnou dýhou.
 • Za oblou příčkou se nachází skrytá malá kuchyň s kávovarem. Za oblou příčkou se nachází skrytá malá kuchyň s kávovarem.
 • Na jednací stůl navazuje svislá část s televizorem. Stůl je vybaven skrytými konektory a elektrickými zásuvkami. Na jednací stůl navazuje svislá část s televizorem. Stůl je vybaven skrytými konektory a elektrickými zásuvkami.
 • Pod schodištěm (nově natřeným na stříbrno) vstupního prostoru je sestava skříněk, které ukrývají technické prvky jako jističe, uzávěry vody, hasící přístroje atd. Tapeta s konstruktérskou tematikou, která se opakuje na více místech je originál. Pod schodištěm (nově natřeným na stříbrno) vstupního prostoru je sestava skříněk, které ukrývají technické prvky jako jističe, uzávěry vody, hasící přístroje atd. Tapeta s konstruktérskou tematikou, která se opakuje na více místech je originál.
Zpět