Produktový
a interiérový design

Květinářství Kongo, Frýdek – Místek

Interiérový design

  • Hlavními požadavky designu interiéru květinářství bylo začlenění úložného prostoru do malého půdorysu místnosti a možnost čas od času vybavení obměnit. Hlavními požadavky designu interiéru květinářství bylo začlenění úložného prostoru do malého půdorysu místnosti a možnost čas od času vybavení obměnit.
  • Vizualizace. Byla navržena sestava, která se skládá z hlavních bílých segmentů, které mají v sobě úložný prostor. Segmenty jsou doplněné o několik žlutých a šedých dílů, které podle otočení tvoří stupínky na sestavě nebo truhlíky. Vizualizace. Byla navržena sestava, která se skládá z hlavních bílých segmentů, které mají v sobě úložný prostor. Segmenty jsou doplněné o několik žlutých a šedých dílů, které podle otočení tvoří stupínky na sestavě nebo truhlíky.
  • Díky tomu se dají vytvářet různé kompozice uspořádání sestavy, a tím ji vizuálně měnit. Díky tomu se dají vytvářet různé kompozice uspořádání sestavy, a tím ji vizuálně měnit.
  • Z dalších přání majitelky bylo umístění terária s agamou. Terárium si našlo místo v originálním prodejním pultu, ve kterém je i výsuvná police s knihou fotografií realizovaných květinářských projektů. Z dalších přání majitelky bylo umístění terária s agamou. Terárium si našlo místo v originálním prodejním pultu, ve kterém je i výsuvná police s knihou fotografií realizovaných květinářských projektů.
  • Agama Agama
  • Vizualizace - půdorysný pohled. Vizualizace - půdorysný pohled.
Zpět