Produktový
a interiérový design

Interiér, byt Ostrava – Centrum

Interiérový design

  • Design interiéru byt v ostravském centru tvoří rovné čisté linie víceúčelového nábytku - TV blok s PC stolíkem a úložným prostorem a knihovnou. Barevnost navazuje na architekturu objektu. Návrh a realizace obývacího pokoje v rámci práce pro ab concept&design s.r.o. Design interiéru byt v ostravském centru tvoří rovné čisté linie víceúčelového nábytku - TV blok s PC stolíkem a úložným prostorem a knihovnou. Barevnost navazuje na architekturu objektu. Návrh a realizace obývacího pokoje v rámci práce pro ab concept&design s.r.o.
  • Originální sedačka od české firmy mm interier a k ní tvarově ladící italská světla. Originální sedačka od české firmy mm interier a k ní tvarově ladící italská světla.
  • Chodba je řešená jako uvítací místo bytu, nikoliv jako úložný prostor. Betonová stěrka na zdi navazuje na pohledový beton použitý ve společných chodbách a průchozích částech vně domu. Chodba je řešená jako uvítací místo bytu, nikoliv jako úložný prostor. Betonová stěrka na zdi navazuje na pohledový beton použitý ve společných chodbách a průchozích částech vně domu.
  • Vizualizace. V prostoru druhé chodby klient požadoval umístění knihovny a zároveň skříň na uskladnění čistících prostředků, sezónní obuvi, nářadí atd. Vizualizace. V prostoru druhé chodby klient požadoval umístění knihovny a zároveň skříň na uskladnění čistících prostředků, sezónní obuvi, nářadí atd.
  • vznikla tak knihovna, která se plazí hmotou skříněk s úložným prostorem. Knihovna se bude postupně zaplňovat jak knihami, tak i dekoracemi, a tím se linie hada ještě více zvýrazní. vznikla tak knihovna, která se plazí hmotou skříněk s úložným prostorem. Knihovna se bude postupně zaplňovat jak knihami, tak i dekoracemi, a tím se linie hada ještě více zvýrazní.
  • Koupelnové skříňky v hravé kompozici, jejímž dominantním prvkem je kříž. Každá z pěti částí kompozice má svou funkci jako úložný prostor, světlo, zrcadlo atd. Koupelnové skříňky v hravé kompozici, jejímž dominantním prvkem je kříž. Každá z pěti částí kompozice má svou funkci jako úložný prostor, světlo, zrcadlo atd.
  • Během procesu vznikla řada verzí. Tato varianta vzešla jako vítězná i proto, že klientka pracuje v nemocnici. Během procesu vznikla řada verzí. Tato varianta vzešla jako vítězná i proto, že klientka pracuje v nemocnici.
Zpět