Produktový
a interiérový design

Výběr z realizací – dětské pokoje

Interiérový design

  • Dětský pokoj pro dva kluky. Hlavním prvkem je blok s patrovou postelí, knihovnou, skříní a schůdky s úložným prostorem. Dětský pokoj pro dva kluky. Hlavním prvkem je blok s patrovou postelí, knihovnou, skříní a schůdky s úložným prostorem.
  • Z tohoto pohledu jde vidět skříň pod horní postelí. Druhá větší skříň využívá výšku skoro až po sešikmený strop. Na bočnici skříně je přetažená tapeta, aby skříň nepůsobila moc mohutným dojmem. Z tohoto pohledu jde vidět skříň pod horní postelí. Druhá větší skříň využívá výšku skoro až po sešikmený strop. Na bočnici skříně je přetažená tapeta, aby skříň nepůsobila moc mohutným dojmem.
  • Po celé délce pokoje v místě, kde je nejnižší strop, jsou umístěné komody se šuplíky nebo dvířky. Po celé délce pokoje v místě, kde je nejnižší strop, jsou umístěné komody se šuplíky nebo dvířky.
  • Pokoj pro malou slečnu s nábytkem na míru a originálním květinovým svítidlem. Koberec krásně ladí k fialovým dvířkům nábytku. Pokoj pro malou slečnu s nábytkem na míru a originálním květinovým svítidlem. Koberec krásně ladí k fialovým dvířkům nábytku.
  • Původní patrová postel je nově opláštěna a doplněna o spodní šuplík. Skříň je na hloubku postele, je tedy uvnitř mnohem prostornější než se zdá. Původní patrová postel je nově opláštěna a doplněna o spodní šuplík. Skříň je na hloubku postele, je tedy uvnitř mnohem prostornější než se zdá.
  • Klučičí pokoj v rodinném domě. Dispozice pokoje je navržena tak, aby největší hmota úložného prostoru byla co nejméně nápadná. Klučičí pokoj v rodinném domě. Dispozice pokoje je navržena tak, aby největší hmota úložného prostoru byla co nejméně nápadná.
  • Na mini patro se dostanete po provazovém žebříku a skrz posuvná dvířka. Na mini patro se dostanete po provazovém žebříku a skrz posuvná dvířka.
Zpět