Produktový
a interiérový design

Interiér, byt Ostrava – Centrum

Interiérový design

  • Obývací pokoj s jídelnou a kuchyní v bytě v centru Ostravy. Výrazným prvkem je kamenný obklad a vertikální žaluzie připomínající čárový kód. Rozkládací stůl byla jediná možnost jak dopřát sezení 4 až 6 lidem. Obývací pokoj s jídelnou a kuchyní v bytě v centru Ostravy. Výrazným prvkem je kamenný obklad a vertikální žaluzie připomínající čárový kód. Rozkládací stůl byla jediná možnost jak dopřát sezení 4 až 6 lidem.
  • Celkově má TV sestava užší skřiňky, aby se daly otevřít dveře na balkón. Pro širší přístroje je černá část uprostřed sestavy. Celkově má TV sestava užší skřiňky, aby se daly otevřít dveře na balkón. Pro širší přístroje je černá část uprostřed sestavy.
  • Ložnice je zajímavá barevným řešením skříně a komody. Pan majitel má rád bonsaje, a tak má jednu 2D na zdi. Návrh a realizace interiéru v rámci práce pro ab concept&design s.r.o. Ložnice je zajímavá barevným řešením skříně a komody. Pan majitel má rád bonsaje, a tak má jednu 2D na zdi. Návrh a realizace interiéru v rámci práce pro ab concept&design s.r.o.
Zpět