Produktový
a interiérový design

Obývací pokoj a předsíň

Interiérový design

  • Nedávno dokončená realizace obývacího pokoje s kuchyní v řadovém domku v Bohumíně. Prostor byl z malé části vybavený a ukrýval v sobě pár záludností, které se ke spokojenosti klientky podařilo vyřešit. Interiér obývacího pokoje tvoří nová knihovna okolo původní, leč pěkné a zachovalé sedačky. Knihovna navazuje na vysokou skříň kuchyně. Hloubka knihovny se zmenšuje, aby se prostor opticky nezaplnil a sedačka se zbytečně nevysunula do prostoru. Vysoká skříň se stolem, oranžové zádové sklo a druhé horní bílé skříňky nově doplnily stávající kuchyň dodanou developerem. Kuchyň tak získala více úložného prostoru a pěkně se propojila s obývacím pokojem. Nedávno dokončená realizace obývacího pokoje s kuchyní v řadovém domku v Bohumíně. Prostor byl z malé části vybavený a ukrýval v sobě pár záludností, které se ke spokojenosti klientky podařilo vyřešit. Interiér obývacího pokoje tvoří nová knihovna okolo původní, leč pěkné a zachovalé sedačky. Knihovna navazuje na vysokou skříň kuchyně. Hloubka knihovny se zmenšuje, aby se prostor opticky nezaplnil a sedačka se zbytečně nevysunula do prostoru. Vysoká skříň se stolem, oranžové zádové sklo a druhé horní bílé skříňky nově doplnily stávající kuchyň dodanou developerem. Kuchyň tak získala více úložného prostoru a pěkně se propojila s obývacím pokojem.
  • Jídelní stůl má vtipnou vychytávku. V případě nutnosti je možné jej vysunout z hloubky vysoké skříně a získat tak další dvě jídelní místa. Jídelní stůl má vtipnou vychytávku. V případě nutnosti je možné jej vysunout z hloubky vysoké skříně a získat tak další dvě jídelní místa.
  • Dále přibyl policovo-barový segment pod schody do horního patra. Hlavní prvek obývacího pokoje – krb s TV komodou byl realizován minulý rok. Dále přibyl policovo-barový segment pod schody do horního patra. Hlavní prvek obývacího pokoje – krb s TV komodou byl realizován minulý rok.
  • Tvar krbového tělesa vychází z umístění komínového otvoru ve středu zdi a přání zachovat co nejvíce původního kamenného obkladu s ohledem na umístěné televize (resp. elektrických zásuvek). Abychom nezúžili průchod na schodiště, je pravá strana skříňky sešikmená. Tvar krbového tělesa vychází z umístění komínového otvoru ve středu zdi a přání zachovat co nejvíce původního kamenného obkladu s ohledem na umístěné televize (resp. elektrických zásuvek). Abychom nezúžili průchod na schodiště, je pravá strana skříňky sešikmená.
  • Vchodový blok byl také realizován minulý rok. Ukrývá v sobě úložné prostory, botník, přístup pro uzávěr vody a jističe. Blok využívá každý centimetr prostoru, ale díky otevřeným barevným nikám a bílé barvě nepůsobí mohutně. Vchodový blok byl také realizován minulý rok. Ukrývá v sobě úložné prostory, botník, přístup pro uzávěr vody a jističe. Blok využívá každý centimetr prostoru, ale díky otevřeným barevným nikám a bílé barvě nepůsobí mohutně.
Zpět