Produktový
a interiérový design

Recepce a multifunkční místnost VŠP, Ostrava

Interiérový design

  • Recepce a multifunkční místnost Vysoké školy podnikání (VŠP) v Ostravě. Vedle recepce se z nevyužívaného koutu vytvořilo posezení pro studenty, které tvoření taburety a pevné (tmavě šedé) stolíky. Recepce a multifunkční místnost Vysoké školy podnikání (VŠP) v Ostravě. Vedle recepce se z nevyužívaného koutu vytvořilo posezení pro studenty, které tvoření taburety a pevné (tmavě šedé) stolíky.
  • Součásti posezení je obklad v šedých odstínech, který navazuje na šedý koberec. Obklad se mění v nepravidelnou kompozici. K taburetům tvarově ladí závěsná světla. Součásti posezení je obklad v šedých odstínech, který navazuje na šedý koberec. Obklad se mění v nepravidelnou kompozici. K taburetům tvarově ladí závěsná světla.
  • Kávovar se doplnil o praktický bar. Tvar obkladové kompozice se opakuje v obrysu výmalby. Kávovar se doplnil o praktický bar. Tvar obkladové kompozice se opakuje v obrysu výmalby.
  • Multifunkční místnost - tzv. aula. Prostor se rozdělil na přednáškové pódia a pracovní stoly pro moderní coworkingové aktivity. Záměrně veselá, rozpustilá barevnost a grafika místnosti má působit optimisticky a svěže. Pruhy v rozích navazují na logo školy. Multifunkční místnost - tzv. aula. Prostor se rozdělil na přednáškové pódia a pracovní stoly pro moderní coworkingové aktivity. Záměrně veselá, rozpustilá barevnost a grafika místnosti má působit optimisticky a svěže. Pruhy v rozích navazují na logo školy.
  • Pódia tvoří segmenty z původních nevyužívaných psacích stolů, které se upravili a zpevnily. Ty jsou ,,oblečené Pódia tvoří segmenty z původních nevyužívaných psacích stolů, které se upravili a zpevnily. Ty jsou ,,oblečené" do návleků z nepoužitých volebních bannerů.
  • Na zdech je použit nátěr Chytrá zeď, jde tedy po nich psát fixy a samozřejmě je i mazat. Prezentační a pracovní část oddělují posuvné látkové panely. Na zdech je použit nátěr Chytrá zeď, jde tedy po nich psát fixy a samozřejmě je i mazat. Prezentační a pracovní část oddělují posuvné látkové panely.
  • V levém rohu se pruhy mění na palmy. Vznikl tak relaxační ostrov inspirovaný heslem školy ,,Vaše vlajková loď kariéry V levém rohu se pruhy mění na palmy. Vznikl tak relaxační ostrov inspirovaný heslem školy ,,Vaše vlajková loď kariéry".
  • Za zástěnou s věšáky na pravé straně jsou uskladněny židle. Záclonky na pracovních stolech slouží jako paravány pro ty, kteří potřebují pro práci trochu soukromí. Za zástěnou s věšáky na pravé straně jsou uskladněny židle. Záclonky na pracovních stolech slouží jako paravány pro ty, kteří potřebují pro práci trochu soukromí.
  • Vizualizace místností. Vizualizace místností.
Zpět