Produktový
a interiérový design

Zasedací místnost CPI, Ostrava

Interiérový design

  • Zasedací místnost Centra podpory inovací VŠB v Ostravě. Prostor je řešen jako odlehčený a hravý s možností změny dispozice dle aktuální potřeby - meeting, kreativní akce, prezentace atd. Zasedací místnost Centra podpory inovací VŠB v Ostravě. Prostor je řešen jako odlehčený a hravý s možností změny dispozice dle aktuální potřeby - meeting, kreativní akce, prezentace atd.
  • Hlavním prvkem je dvojice pojízdného sezení, které nabízí různé možnosti využití. Hlavním prvkem je dvojice pojízdného sezení, které nabízí různé možnosti využití.
  • Standardní je sezení na gaučíku a možnost použít boční sklopné stolíky, např. na notebook. Standardní je sezení na gaučíku a možnost použít boční sklopné stolíky, např. na notebook.
  • Za opěráky se nachází další pracovní plocha a po vytažení taburetů z úložného prostoru je možné zde usednout. Hodně využívanou části místnosti je dlouhá tabulová plocha. Za opěráky se nachází další pracovní plocha a po vytažení taburetů z úložného prostoru je možné zde usednout. Hodně využívanou části místnosti je dlouhá tabulová plocha.
  • Křesílka byla vybrána s ohledem na jejich váhu a celkový rozpočet, který zahrnoval mimo jiné i výměnu podlahy, výmalbu a další dekorační prvky. Křesílka byla vybrána s ohledem na jejich váhu a celkový rozpočet, který zahrnoval mimo jiné i výměnu podlahy, výmalbu a další dekorační prvky.
Zpět